banner.png
خانه / فریم لس / مرکز اجرای نما فریم لس

مرکز اجرای نما فریم لس

یکی از انواع متریال های مورد استفاده در نمای ساختمان شیشه می باشد. این شیشه ها اغلب از نوع رفلکس هستند و عموماً برای ساختمان های مرتفع و برج ها مورد استفاده قرار می گیرند و این باعث می شود که ساختمان از زیبایی خاصی برخوردار شود و حداکثر استفاده را از نور خورشید داشته باشد. نما فریم لس در واقع همین نمای شیشه‌ای است که مرکز اجرای آن اقدام به ارائه خدمات نصب این نما در سطح کشور نموده است و کسانی که به این نوع نما علاقه دارند می‌ توانند در تماس مستقیم با این مرکز نسبت به درخواست آن اقدام کنند.

مرکز اجرای نما فریم لس

مشخصات انواع نما فریم لس

مشخصات انواع نما فریم لس انواع نما فریم لس در واقع همان نماهای شیشه‌ای هستند که قسمت اعظم آن از شیشه ساخته شده است و این شیشه ها و در قالب های آلومینیومی ثابت شده اند. این شیشه ها غالباً از نوع رفلکس و از مشخصات اصلی آنها دو یا سه جداره بودن است بنابراین نسبت به حرارت و صدا عایق مناسبی به شمار می روند.

قالب های آلومینیومی در این نما نقش نگه دارنده صفحات شیشه را دارند که خود بر روی پروفایل های فولادی نصب و ثابت شده اند. از مشخصات دیگر انواع این نما می توان به عدم وجود دید ساختمان از بیرون اشاره کرده و این که از داخل ساختمان می ‌توان به وضوح بیرون را مشاهده نمود.

از مشخصات دیگر این نوع نما می توان به استفاده از پنجره یا قاب باز شو مخفی در آنها اشاره کرد و این که هر یک از قاب ها یا پنجره ها عملکرد مستقلی دارند و نسبت به زلزله نیز بسیار مقاوم هستند.

فروش انواع نما فریم لس

فروش انواع نما فریم لس انواع نما فریم لس در طرح ها و رنگ های مختلف توسط مرکز اجرای آن به فروش می رسد و کسانی که برای ساختمان خود به این نما نیاز دارند می ‌توانند در تماس مستقیم با این مرکز نسبت به سفارش آن اقدام کنند. انواع مختلف نما در وب سایت این مرکز و بخش محصولات آن با تصویر به نمایش گذاشته شده است و خریداران و دوستداران این نما می توانند در این وب سایت نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

فروش نما فریم لس از طریق همین وب ‌سایت بسیار راحت است و نیاز به مراجعه حضوری را کاملاً برطرف می کند همچنین به علت نبود واسطه ها در این نوع فروش قیمت نما پایین ترین مقدار ممکن خواهد بود.

کسانی که قصد تهیه این نما را دارند می توانند از روش های دیگر همچون تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی با مرکز فروش آن تماس برقرار کنند و اطلاعات مورد نیاز در مورد آن را دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

قیمت اجرای نما فریم لس

برای نگه داشتن شیشه و محکم نمودن آن در ساختمان ها از انواع فریم لس بهره می برند، فریم لس باید علاوه بر شکل ظاهری متنوع و شیک، کیفیت و کارایی فوق العاده ای نیز د

دیدگاهتان را بنویسید