banner.png
خانه / کرتین وال / شرکت انواع اجرای نما کرتین وال

شرکت انواع اجرای نما کرتین وال

نما کرتین وال را حتما در ساختمان های شیک و زیبا دیده اید و اگر شما هم میل دارید با این نما ساختمان های خود را به شکل مدرنی تغیر شکل دهید نگران نباشید، شرکت های زیادی در این حوضه هستند که می توانند این نما را بر روی ساختمان شما به اجرا در بیاورند. شرکت انواع اجرای نما کرتین وال در این دهه اخیر بنا های زیادی را با این نما تولید کرده است که در اجرای کار خود بسیار متخصص و عالی حضور یافته است.

شرکت انواع اجرای نما کرتین وال

نحوه نصب نما کرتین وال

نحوه نصب نما کرتین وال قبل از اینکه بخواهیم در مورد نحوه نصب نما کرتین وال سخن بگوییم بهتر است اول در مورد این محصول یک توضیح کلی ارائه دهیم. این نما به خوبی توانسته در این سال ها جای خوبی در بین رقبای خود داشته باشد و جایگزین مناسبی برای انواع نماهای سنگین باشد.

نمای کرتین وال به نوبه خود یکی از سبک ترین نماهای موجود در دنیا و مدرن است که بر خلاف دیگر نماها سنگینی و فشاری را بر روی بنا وارد نمی کند که این مزیت اصلی برای نصب این نما می باشد چون در موارد مختلفی همچون حوادث طبیعی بار سنگینی را بر روی فونداسیون ساختمان وارد نمی کند.

این محصول به هیچ عنوان بر روی دیوار ساختمان نمی چسبد بلکه مانند یک پرده یا حائل عمل می کند و بر روی لامل یا نوعی شاسی قرار می گیرند که به صورت عمودی و افقی بر روی دیوار نصب شده اند. نحوه نصب این کار کاملا تخصصی بوده و حتما باید از یک تیم متخصص در این زمینه کمک گرفت تا کار نهایت درخور و شایسته باشد.

انواع نما را می توان بر روی کرتین وال نصب کرد اما نمای شیشه ای در این نوع کارکرد از همه بیشتر کارایی دارد و زیبا تر خواهد بود. جنس های که برای لامل در نظر می گیرند مختلف است اما مهمترین و پر کاربردی ترین آن آلومینیومی است.

قیمت خرید نما کرتین وال

قیمت خرید نما کرتین وال بهترین تغییر نمای برای ساختمان با به کار گیری نمای کرتین وال می باشد که می توان با خرید نما کرتین با قیمتی مناسب این کار را با یک تیم ماهر انجام داد. قیمت خرید نمای کرتین وال با توجه به نوع و مدرن بودن آن گرانتر از نماهای قدیمی بوده اما شیک بودن و کیفیت و سبک بودن این نما از نماهای قدیمی با ارزش تر است.

قیمت این محصول بسته به نوع جنس نما، جنس لامل و تعداد و متراژ نما بستگی دارد و مهمترین عامل در قیمت نما کرتین نهایی دستمزد تیم اجرایی این نما می باشد. بهترین نما را می توانید با استفاده از کرتین وال داشته باشد و با قیمتی عالی یک نمای مدرنی را تجربه خواهید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

هزینه اجرای نما فریم لس ایرانی

امروزه در تمام زمینه ها انسان ها پیشرفت کرده اند و به دنبال زیبایی های بی پایانی هستند به همین خاطر تولیدکنندگان ایرانی توانسته اند تا حدود زیادی محصولاتی در را

دیدگاهتان را بنویسید