banner.png
خانه / نما / شرکت اجرا کننده انواع نما در کشور

شرکت اجرا کننده انواع نما در کشور

کار شرکت نمای ساختمان  این است که: سعی دارد بهترین و کاربردی ترین مصالح رو به کار ببرند. برای آشنایی با کاربردها و قیمت اجرای نما ما را تا آخر این متن همراهی کنید.

شرکت اجرا کننده انواع نما در کشور

بهترین شرکت اجرای انواع نما برای ساختمان

بهترین شرکت اجرای انواع نما برای ساختمانبهترین شرکت ها، شرکت هایی هستند: که خدمات خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین برای حفظ سلامت مشتریان خود فراهم می کند.

شرکت اجرای انواع نما: یک مشاوره رایگان را برای کمک به مشتریان خود در نظر گرفته  است. که باعث فضای کسب و کار و فرصتی برای کسانی که فارغ التحصیل این رشته هستند.

علاوه بر این برای سازندگان این عرصه فرصتی فراهم شده است. که تمام پروژه های طراحی را با کیفیت و طرحی خاص تولید می کنند. چون نمای خارجی ساختمان مهمترین بخش ساختمان است. به خاطر این که در مقابل عوامل جوی باید مقاومت بیشتری داشته باشد. به همین خاطر شرکت نما ساختمان از مصالح با کیفیت و نما سازی خوب استفاده می کند. مصالحی که در نما استفاده می شود؛ مانند:(آجر، سنگ، چسب مخصوص، شیشه، سیمان، سرامیک، )

شرکت نما ساختمان از نرم افزار های کامپیوتری و تکنولوژی روز دنیا برای سرعت و کیفیت طراحی نما استفاده می کنند. و زیر نظر متخصصین و مهندسین طراحی تولید توانسته است، که سطح کیفیت کار و در زمان دقیق و در کمترین هزینه با ایده های خاص رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

قیمت اجرای نما چگونه محاسبه می شود؟

قیمت اجرای نما چگونه محاسبه می شود؟پروژه های مسکونی یا اداری با سبک و طرح های مختلفی طراحی می شود. مدل نمای ساختمان طرح های  گوناگونی دارد: نمای مدرن، کلاسیک، ترکیبی، یا سنتی که هر کدام  هزینه متفاوتی دارد. پس قیمت اجرای نما متفاوت خواهد بود.

غیر از نوع و سبک طراحی نمای ساختمان متراژ و هزینه کار کرد در تعیین نهایی طراحی مورد اهمیت می باشد. شرکتها نمی توانند قبل از مشخص شدن متراژ و متریال نما، قیمت اجرای نما را اعلام کنند.

گزارشها و مرکز آمار، ارقام رسمی، هزینه ای رو برای هر متر مربع مشخص کرده است.که هر متر مربع به وسیله نرم افزار مشخص می شود.

طراحی نما؛ یک تیم طراح را شامل می شود. که داری سه فاز است. یک طرح باید مراحل اخذ تائید یه، مجوز از شهرداری، و رقم اعلام شده را شامل شود. که به صورت میانگین محاسبه می شود.

قیمت اجرای نما در نمای سنگی: تقریبا کمترین هزینه را دارد. اگه نمای سنگی ساده باشد. با توجه به هر متر مربع محاسبه می شود

نماهای کلاسیک، یا رومی: بیشترین هزینه رو به خود اختصاص داده است. 

در شرایط مختلف این رقمها می تواند. کمتر یا بیشتر باشد. طراحی نما بر اساس متراژ و متریال نما می تواند قیمت بالایی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

اجرای نما کرتین وال ساختمان

اجرای نما کرتین وال ساختمان به بهترین شکل از طریق این فروشگاه صورت می گیرد که بهترین و با کیفیت ترین نمونه را در طرح و مدل های زیبا با رعایت استاندارد ها نصب می

دیدگاهتان را بنویسید