banner.png
خانه / فریم لس / اجرای نما فریم لس در ساختمان اداری

اجرای نما فریم لس در ساختمان اداری

امروزه در ساختمان سازی و نمای آن از متریال های متعددی استفاده می گردد که بنا به سلیقه افراد متفاوت می باشد. از جمله مصالحی که امروزه در نمای انواع ساختمان ها و از جمله ساختمان های اداری اغلب استفاده می گردد، نمای فریم لس بوده که به صورت نمای شیشه ای با فریم هایی از جنس آلومینیوم در اطراف آن می باشد. اجرای نما فریم لس در ساختمان های اداری در واقع یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت نماسازی این نوع ساختمان ها محسوب شده و جلوه خاصی را به آن ها می بخشد. این نما یکی از پر کاربردترین نماها بوده که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب نموده است.

اجرای نما فریم لس در ساختمان اداری

مشخصات کلی نما فریم لس

مشخصات کلی نما فریم لس با توجه به اینکه نمای ساختمان یکی از بخش های مهم در ساختمان سازی بوده و اهمیت زیادی در زیبا به نظر رسیدن آن دارد، مصالحی که در ساخت نما مورد استفاده قرار می گیرند نیز باید در عین حال زیبا و همچنین با کیفیت بوده تا نمایی زیبا و مطلوب حاصل گردد.

از این رو امروزه متریال های بسیاری تولید و عرضه می گردند که در نمای ساختمان ها کاربرد داشته و از جمله پر کاربردترین و زیباترین آن ها نمای فریم لس می باشد. به طور کلی اگر بخواهیم به مشخصات کلی فریم لس که به نمای شیشه ای معروف نیز است، اشاره ای داشته باشیم به شرح موارد زیر خواهند بود:

  • از نصب آسانی برخوردارند.
  • در مقابل عواملی محیطی مختلف مقاومت بالایی را از خود نشان می دهند.
  • با ظرافت بسیار خاصی طراحی گشته اند که نظر هر بیننده ای را به سمت خود جلب می کند.
  • به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی نیز عمل می کند.

با توجه به مشخصات بارز این محصول می توان گفت که انتخاب نما فریم لس در ساختمان سازی و از جمله در ساختمان های اداری، در واقع یکی از بهترین انتخاب ها در نما سازی بوده که امروزه بسیار رواج دارد.

فروشنده انواع نما فریم لس

فروشنده انواع نما فریم لس در زمینه توزیع و فروش انواع نما فریم لس در طرح و رنگ بندی های متنوع باید اظهار داشت که امروزه روش های متعددی وجود داشته که متناسب با سلایق مشتری می تواند متفاوت باشد.

بر این اساس این مرکز نیز به عنوان فروشنده نما فریم لس در انواع مختلف در تهران و کرج بوده که این محصول را در مدل های گوناگون در سایز و رنگ بندی های متنوع ارائه می دارد. لذا چنانچه شما نیز قصد خرید نما فریم لس با کیفیت درجه یک و بالا را دارید، می توانید از طریق ما در جهت رفع نیاز خود به بهترین شکل ممکن برآیید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

قیمت اجرای نما فریم لس

برای نگه داشتن شیشه و محکم نمودن آن در ساختمان ها از انواع فریم لس بهره می برند، فریم لس باید علاوه بر شکل ظاهری متنوع و شیک، کیفیت و کارایی فوق العاده ای نیز د

دیدگاهتان را بنویسید