banner.png
خانه / کرتین وال / نصب کرتین وال در زمانی اندک در کشور

نصب کرتین وال در زمانی اندک در کشور

نمای کرتین وال بهترین نما برای ساختمان دارای ارتفاع محسوب می شود به علت اینکه ساختار سبکی دارد و بار مرده ی ساختمان را کاهش می دهد، نور ورودی به ساختمان را زیاد می کند، مصرف انرژی را کاهش می دهد، این نما خیلی زود اجرا می شود و زمان زیادی نمی برد، عایق بندی کامل رطوبتی حرارتی دارد، امکان ترکیب با سایر پوشش های نما را دارد، تنوع و زیبایی بالایی دارد و همچنین هزینه پایین تری نسبت به سایر نماها دارد. نصب کرتین وال با بالاترین کیفیت و مقاومت در برابر زلزله و و دیگر آسیب ها در کمترین زمان انجام می شود. این نما زیبایی چند برابر نسبت به سایر نما ها هم از داخل و هم از خارج ساختمان دارد و این زیبایی در کنار مقاومت بالای این نماست که به آن محبوبیت می دهد.

نصب کرتین وال در زمانی اندک در کشور

روش های نصب کرتین وال

روش های نصب کرتین والنصب کرتین وال به دو روش استیک و روش پنل آماده اجرای نمای کرتین وال انجام می شود. انتخاب هر روش با توجه به نمای ساختمان مورد نظر شما انجام می شود. محاسبات کرتین وال در ابتدا صورت می گیرد بعد هزینه نصب آن محاسبه می شود.

شرکت های مجری نمای کرتین وال این نماها را برای شما نصب می کنند. برای اطلاع از دیتیل های کرتین وال و ابعاد پروفیل کرتین وال که در نمای شما تاثیر زیادی دارد و همچنین برای نمای کرتین وال یونیتایز که یکی از انواع کرتین وال است می توانید با این شرکت ها ارتباط برقرار کنید و از کارشناسان آنها اطلاعات لازم را دریافت کنید بعد نوع کرتین وال خود را مشخص کنید.

نصب و راه اندازی کرتین وال در کمترین زمان در کشور

نصب و راه اندازی کرتین وال در کمترین زمان در کشورنصب و راه اندازی کرتین وال در کمترین زمان در سراسر کشور انجام می شود. بعد از انجام محاسبات و دریافت اطلاعات کارشناسان در کمترین زمان ممکن کرتین وال ساختمان شما را در بالاترین مقاومت و کیفیت نصب می کنند.

لیست شرکت های پخش کننده کرتین وال

لیست شرکت های پخش کننده کرتین والشرکت های مختلفی هستند که با توجه به نیاز های مشتریان کرتین وال را پخش می کنند. شما باید نوع کرتین وال خود را بشناسید و مقاوم ترین و با کیفیت ترین آنها را تهیه کنید. نصب این نما در زمان کوتاهی اتفاق می افتد و کیفیت آن بسیار در نما مهم است.

برای اطلاع از لیست شرکت های پخش کننده کرتین وال و قیمت دهی آنها به سایت ها مراجعه کنید و با دادن اطلاعات مورد نظر خود به کارشناسان راجب کرتین وال هزینه کلی نمای خود را محاسبه کنید. امیدواریم در این مطلب اطلاعات خوبی درمورد نمای ساختمان مناسب در اختیار شما قرار داده باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

تعریف نمای شیشه ای فریم لس و کرتین وال

نمای شیشه ای فریم لس و کرتین وال تعریف نمای شیشه ای فریم لس و …

دیدگاهتان را بنویسید