banner.png
خانه / کرتین وال / نما شیشه کرتین وال / نصب شیشه کرتین وال در اندازه های متنوع در کشور

نصب شیشه کرتین وال در اندازه های متنوع در کشور

نصب شیشه کرتین وال در زیبایی نمای انواع ساختمان تجاری و مسکونی نقشی به سزا دارد. خریدارانی که درصدد خرید این مدل از شیشه های زیبا و مدرن هستند، باید بدانند که کرتین وال ها در اندازه های متنوع تولید می شوند و از سوی نمایندگی های فروش به دست متقاضی و مصرف کننده می رسند. همچنین باید ذاکر شد که این مدل از شیشه های استاندارد و شیک رنگ بندی های متنوعی را نیز مختص خود کرده و هر نوع از رنگ و اندازه کرتین وال ها با قیمت هایی مناسب و مقرون به صرفه در بازار های تجاری کشور به مرحله فروش وارد می شوند.

نصب شیشه کرتین وال در اندازه های متنوع در کشور

اجرای شیشه کرتین وال در اندازه های متنوع در کشور

اجرای شیشه کرتین وال در اندازه های متنوع در کشورنصب  و اجرای شیشه کرتین وال در اندازه های متنوع در کشور از سوی نمایندگی ها و متخصصین این امر به انجام می رسد.

کرتین وال ها در دو نوع جدا شونده و متصل تولید شده و بدین شکل نیز به بهره وری می رسند.

نمای کرتین وال یونیتایز همان نوع جدا و ناپیوسته محصول است که در زمان نصب و اجرا به هم متصل شده و در ساختمان های مختلف موجب ایجاد نمایی زیبا و شیک می شود.

دیتیل های کرتین وال به گونه ای هستند که هوا و دما به صورت پویا در آن ها جریان داشته و این امر باعث صرفه جویی در میزان سوخت و انرژی های حیاتی کره زمین شده و از ورود و خروج جریان های گرم در فصول سرد و جریان های سرد در فصول گرم جلوگیری می کند.


نمایندگی فروش شیشه کرتین وال در ایران

نمایندگی فروش شیشه کرتین وال در ایرانشرکت های مجری نمای کرتین وال در ابتدای کار به تولید محصول می پردازند و این عملیات تولیدی بدین شکل به انجام می رسد:

  • بهره وری و تهیه مرغوب ترین مواد اولیه
  • استفاده از افرادی متخصص و خبره در خط های تولید
  • تخصیص مکان هایی وسیع برای به انجام رسانده عملیات های تولیدی در آن
  • بکارگیری دستگاه هایی به روز و نوین تولیدی
  • اجرای طرح هایی متنوع برای تولید محصول در سایز های مختلف
  • و…

نمایندگی فروش شیشه کرتین وال در ایران به صورت مستقیم با برترین گروهای تولیدی و مجری کرتین وال ها در ارتباط بوده و این شیشه های آلومینیومی را در طرح های وسیع و متنوع و همچنین در رنگ بندی های نامحدود با قیمت هایی باور نکردنی در اختیار جوامع مصرفی قرار می دهد.

تفاوت های انواع شیشه کرتین وال در چیست؟

تفاوت های انواع شیشه کرتین وال در چیست؟تفاوت های انواع شیشه کرتین وال در چیست؟

ابعاد پروفیل کرتین وال یکی از معیار هایی است که هر کرتین وال را از نظر ساختار و کارایی از نمونه های رایج خود جدا می کند.

برای مثال دتایل کرتین وال dwg به گونه است که با نصب آن در سازه های مختلف به راحتی می توان دیواری شیک از جنس شیشه ایجاد کنیم و این شیشه به راحتی باعث جدا شدن فضای داخلی و خارجی یک ساختمان شده و این امر ایجاد کننده موارد و مزایایی چون عایق بودن صدا، نگه داری انرژی های گرمایی و سرمایی فضای داخلی و عدم خروج این دماها و همچنین ورود انرژی های دیگر به داخل ساختمان می باشد.

کرتین وال یونیتایز یکی دیگر از تنوعات رایج نمونه محصولات نام برده شده است که به دلیل ساختار قطعه ای نصب آن بسیار راحت و سهل است و این امر باعث توجه متقاضیان شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

پخش و فروش اينترنتي پروفيل آلومينيوم به قيمت كارخانه

پروفيل آلومينيوم :مستحضر هستيد كه چنانچه محصولي از كارخانه خريداري شود، ارزان‌تر است. همكاري ما …

دیدگاهتان را بنویسید