banner.png
خانه / نمای ساختمان شیشه ای / قیمت نمای ساختمان شیشه ای ویلا

قیمت نمای ساختمان شیشه ای ویلا

امروزه یکی از مرجح ترین راه ها برای افزایش فوری سبک ساختمان های بلند، نمای ساختمان شیشه ای است. تنوع محصولات شیشه ای موجود امروزه به معماران و طراحان این امکان را می دهد که هر جنبه ای از زیبایی شناسی از جمله کنترل حرارتی و خورشیدی، صدا و امنیت، و همچنین رنگ، نور و تابش خیره کننده را کنترل کنند. قیمت نماس ساختمان به نوع شیشه نما، مقدار خرید شده، کیفیت وبرند آن بستگی دارد.

قیمت نمای ساختمان شیشه ای ویلا

انواع نمای ساختمان شیشه ای در بازار

انواع نمای ساختمان شیشه ای در بازار نمای شیشه ای ساختمان دارای چندین نوع متفاوت از لحاظ جنس و ظاهر می باشد. که در این متن برای آشنایی و خرید راحت شما مختصری از انواع آن توضیح داده شده است. شیشه منحنی به معماران و طراحان آزادی عمل می دهد تا نماهای لعابدار منحنی زیبایی را ایجاد کنند که در آن صافی، گوشه ها و لبه ها را می توان با منحنی های نرم افزایش داد. این منحنی ها می توانند به شکل اشکال استوانه ای ساده تا اشکال آزاد سه بعدی پیچیده تر باشند.

کرتین وال یک پوشش خارجی غیر سازه ای ساختمان است. از آنجایی که غیرساختاری است، می توان آن را از مواد سبک وزن ساخت که به کاهش هزینه های ساخت کمک می کند. روش دیوار پرده ای شیشه را قادر می سازد تا با خیال راحت در مناطق بزرگ و بدون وقفه یک ساختمان استفاده شود و نماهای سازگار و جذابی ایجاد کند.

شیشه اسپندرل شیشه‌ای مات است که اجزای سازه‌ای مانند ستون‌ها، کف‌ها، سیستم‌های تهویه مطبوع، دریچه‌های هوا، سیم‌کشی برق و لوله‌کشی را پنهان می‌کند و از نمایان شدن آنها از نمای بیرونی ساختمان جلوگیری می‌کند.

دیوارهای پرده ای و طرح های لعاب سازه ای اغلب به استفاده از شیشه اسپندل برای دستیابی به دیدگاه معمار از پروژه تمام شده نیاز دارند. لعاب سقف را می توان با خیال راحت در سرتاسر سقف ساختمان استفاده کرد که نیاز به نور مصنوعی را کاهش می دهد، منبع طبیعی نور روز را فراهم می کند و در عین حال نیازهای عایق خورشیدی و حرارتی را برطرف می کند. سقف های شیشه ای با وارد کردن نور طبیعی روز از طریق هسته ساختمان، فضای داخلی روشن و جذابی را ایجاد می کنند.

عرضه نمای ساختمان شیشه ای

عرضه نمای ساختمان شیشه ای نمای شیشه ای برای یک ساختمان تجاری یا ویترین فروشگاه باید بهترین عملکرد ممکن را همراه با جذاب ترین زیبایی شناسی ارائه دهد. تنوع شیشه های موجود برای نما به معماران و طراحان اجازه می دهد تا هر جنبه ای از عملکرد را کنترل کنند، از کنترل حرارتی و خورشیدی گرفته تا امنیت، رنگ و بیانیه طراحی کلی ساختمان، شرکت ها بخصوص شرکت فعلی در زمینه عرضه نمای ساختمان فعالیت دارد و شما را در انتخاب یک نمای شیشه ای مناسب با خواسته شما راهنمایی می کند. بازارز نمای ساختمان علاوه بر نوآوری‌های تکنولوژیک منجر به توسعه مصالح نما با صرفه‌جویی در انرژی می ‌شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی ساختمان دیبا

دیدگاهتان را بنویسید