banner.png
خانه / کرتن وال / عرضه بدون واسطه کرتن وال در کشور

عرضه بدون واسطه کرتن وال در کشور

این نمونه به صورت صنعتی ساخته می شود و دارای استحکام و دوام بالایی در برابر خطرات احتمالی مانند زلزله می باشد. این محصول نمای زیبایی به ساختمان ها می بخشد که همین امر موجب شده تا روزانه به تعداد متقاضیان آن افزوده شود. ایران یکی از کشور هایی است که از این گونه محصولات تولید و روانه بازار می کند. شرکت های تولید کنندگان کرتن وال این محصول را بدون واسطه به بازار های داخلی عرضه می نمایند.

عرضه بدون واسطه کرتن وال در کشور

عرضه کنندگان کرتن وال در ایران

عرضه کنندگان کرتن وال در ایراندر ایران کارخانه های زیادی هستند که در زمینه تولید انواع کرتن وال فعالیت می کنند و همواره در حال تأمین نیاز مردم می باشند. آنها بر اساس سفارش و درخواست مشتریان محصول را آماده و به دست آنان می رسانند. مجری کرتین وال براساس نوع محصول آن را بر روی ساختمان ها اجرا می کند. 

عرضه کنندگان موظف هستند تا سفارشات را به موقع و صحیح و سالم تحویل بدهند. عرضه ها همیشه به صورت عمده با قیمت هایی مناسب انجام می شود. عرضه کنندگان برای رقابت با یکدیگر کار هایی را انجام می دهند مثلا برخی از آنها محصولات را به صورت مستقیم از کارخانه ها ارائه می دهند که هزینه کمتری هم به همراه دارد.

تفاوت های انواع کرتن وال در چیست؟

تفاوت های انواع کرتن وال در چیست؟کرتن وال از شیشه و آلومینیوم ساخته می شود و دارای مقاومت بالایی است. این نمونه ظاهری شیک و مدرن را به ساختمان ها می بخشد. این محصول نمونه های مختلفی دارد که می توان به: 

  • نیم لامل: قابلیت باز شدن درب به سمت داخل ساختمان را دارد
  • فریم لس: دارای قاب آلومینیومی سبک، مقاوم و مقرون می باشد
  • یونیتایز: از پنل های سنگی و فلزی ساحته می شود
  • U_Channel: در میان جداره شبسه ها از اسپیسر استفاده می شود
  • Face cap: از لاستیک های مخصوص برای هوابندی و آب بندی در این نمونه استفاده می کنند

هر یک از آنها مراحل مختص به خود را دارند. در مقابل از نمونه به کارایی آن اشاره خواهیم کرد. نمای کرتین وال یونیتایز به سازه های ساختمان متصل و فشاری بر روی لامل وارد نمی شود. 

لیست قیمت فروش کرتن وال در سطح کشور

لیست قیمت فروش کرتن وال در سطح کشورهر شرکت بسته به مواد مصرفی و نحوه تولید و کیفیت محصول خود قیمت آن را تعیین می کند. آنها برای راحتی خریداران لیست هایی را تهیه و در اختیار مشتریان قرار می دهند. این لیست ها را می توان از مراکز زیر تهیه نمود: 

  • کارخانه ها
  • نمایندگی ها
  • وب سایت ها

 در این لیست ها قیمت کرتین وال و دست مزد نصاب کرتین وال نیز موجود است. دیتیل های کرتین وال به معنی طراحی های این نمونه می باشد که بر روی ساختمان ها پیاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

نصب نماي كرتين‌وال يونيتايز (Unitize)

نماي كرتين‌وال از به‌روزترين و مدرن‌ترين انواع نماهاي ساختماني مي‌باشد. نماي كرتين‌وال به دو روش …

دیدگاهتان را بنویسید