banner.png
خانه / طراحی و محاسبه کرتین وال / طراحی کرتین وال با کیفیت درجه یک در تهران

طراحی کرتین وال با کیفیت درجه یک در تهران

کرتین وال یک سازه سبک و مقاوم می باشد که در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه دارای مقاومت بالا مثل دیوار و سبک وزن مثل پرده می باشد به همین دلیل به این نام شهرت یافته است. کرتین وال در تهران در بسیاری از سازه ها استفاده شده و نمای ساختمان را شکیل و زیبا ساخته است. بسیاری از طراحان اقدام به خلق طرحهای جدید از این نوع سازه نموده اند که از نظر دوام و زیبایی منحصر به فرد و درجه یک بوده و شما می توانید در تهران آن را تهیه کنید.

طراحی کرتین وال با کیفیت درجه یک در تهران

تفاوت نمای کرتین وال با سایر نما های ساختمان

تفاوت نمای کرتین وال با سایر نما های ساختمانتفاوت نمای کرتین وال و نمای معمولی مثل نمای آجری و سیمانی و سنگی در این است که در نمای معمولی ساختمان که روی دیوار خارجی ساختمان اجرا می شود بار ساختمان بر روی این قسمت می باشد و سنگینی قابل توجهی را تحمل می کند. اما کرتین وال در سازه هایی استفاده می شود که نمای خارجی باری را متحمل نشده و آن دیوار فقط بار خود را به دوش کشیده و متحمل فشاری چون باد می شود و فقط این نیرو را تحمل می کند. 

پرکاربردترین نمای کرتین وال نمای شیشه های می باشد که در تهران در بسیاری از ساختمانها از آن استفاده شده است.

از ویژگی های مهم این نوع سازه این است که با استفاده از متریال بکار رفته در آن می تواند خصیصه های منحصر به فردی را در ساختمان ایجاد کند که در اینجا به ذکر چند مورد از این خصوصیات می پردازیم:

  • عایق حرارتی
  • عایق رطوبت
  • عایق صوتی

با استفاده از کرتین وال در نمای ساختمان خود علاوه بر اینکه وزن ساختمان کاهش پیدا می کند خانه و محل زندگیتان از صداهای آزار دهنده در امان بوده و از هزینه های اتلاف حرارت کاسته شود.

مرکز اجرا کننده کرتین وال در تهران با بهترین کیفیت

مرکز اجرا کننده کرتین وال در تهران با بهترین کیفیتاز آنجا که طراحان ایرانی بهترین طراحان در ایجاد و خلق سازه های ساختمانی هستند  می توان گفت بهترین مراکز اجرا کننده کرتین وال در تهران دایر هستند و مهندسان با بکارگیری دانش روز فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه و تولید انواع کرتین وال با دیزاین مختلف نموده اند و توانسته اند پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته باشند. 

سهم بسیاری از شرکتهای عمرانی بهره گیری از مدرنترین سازه های کرتین وال در نمای ساختمانهای ساخته شده می باشد که استفاده از تخصص مهندسان در آن بطور چشمگیری قابل مشاهده است.
در دنیای پر رقابت امروز که فناوری حرف اول در در توسعه و آبادانی می زند می توان گفت که متخصصان ایرانی در این زمینه بهترینها را خلق کرده اند و با ارائه کرتین وال با کیفیت توانسته اند سهم عظیمی از بازار داخلی را پوشش دهند و گامی بزرگ در عرصه پیشرفت کشور بردارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

قيمت نصب كرتين‌وال ايراني بر حسب مترمربع نماي شيشه‌اي ساختمان

نصب كرتين‌وال امروزه براي ساختمان هايي كه نماي خارجي آن بسيار مهم و مدنظر است، …

دیدگاهتان را بنویسید