banner.png
خانه / نما / بهترین مرکز اجرای نمای دو پوسته در سطح کشور

بهترین مرکز اجرای نمای دو پوسته در سطح کشور

اجرای نمای دو پوسته یک پوشش ساختمانی است که با داشتن حفره هایی درون آن می تواند هوا را در خود نگه دارد و باعث عایق شدن ساختمان در برابر حرارت می گردد. این سیستم باعث  عایق شدن ساختمان در برابر صدا و دمل می گردد و این به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند.

بهترین مرکز اجرای نمای دو پوسته در سطح کشور

نمای دو پوسته در معماری چیست؟

نمای دو پوسته در معماری چیست؟ نما های پوستی دوتایی تقریباً یک اسم توضیحی برای سیستم های نما تشکیل شده از دو لایه ، معمولاً شیشه ، که در آن هوا از درون حفره میانی جریان می یابد.  این فضا (که می تواند از ۲۰ سانتی متر تا چند متر متغیر باشد) به عنوان عایق در برابر درجه حرارت شدید ، وزش باد و صدا عمل می کند و باعث بهبود راندمان حرارتی ساختمان در هر دو درجه حرارت بالا و پایین می شود.  

جریان هوا از طریق حفره متوسط ​​می تواند به صورت طبیعی اتفاق بیفتد یا به صورت مکانیکی هدایت شود و دو لایه شیشه ای ممکن است شامل دستگاه های محافظت از آفتاب باشد.

 مزایای نمای دو پوسته زیاد است و یکی از آنها ، نمای های دو پوست با هوای خنک تر و گرم تر سازگار هستند.  این تطبیق پذیری است که آنها را بسیار جالب می کند: از طریق تغییرات جزئی مانند باز کردن یا بستن ورودی های ورودی یا خروجی یا فعال کردن گردش هوا ، رفتار نما تغییر می یابد. در آب و هوای سرد ، بافر هوا به عنوان مانعی برای از بین رفتن گرما عمل می کند.  هوای گرم خورشید موجود در حفره می تواند فضاهای خارج از شیشه را گرم کند و باعث کاهش تقاضا برای سیستم های گرمایشی داخلی شود.

 در آب و هوای گرم ، حفره را می توان در خارج از ساختمان تخلیه کرد تا سود خورشیدی کاهش یابد و بار خنک کننده کاهش یابد.  گرمای اضافی از طریق فرآیندی معروف به اثر دودکش تخلیه می شود ، جایی که اختلاف در تراکم هوا حرکتی دایره ای ایجاد می کند که باعث فرار هوای گرم می شود.  با بالا رفتن درجه حرارت هوا در حفره ، آن را بیرون رانده می شود و در عین حال در مقابل افزایش گرما ، نسیم کمی به محیط اطراف می بخشد.

به طور کلی ، نمای های دو پوست به شدت وابسته به شرایط خارجی (تابش خورشیدی ، دمای خارجی و غیره) هستند که به طور مستقیم بر راحتی داخلی و کیفیت زندگی کاربر تأثیر می گذارند.  بنابراین ، طراحی دقیق برای هر مورد ضروری است ، نیاز به دانش دقیق در مورد جهت گیری خورشیدی ، زمینه ، تابش موضعی ، شرایط دما ، اشغال ساختمان و موارد دیگر.  

 

مرکز ارائه دهنده نمای دو پوسته در کشور

مرکز ارائه دهنده نمای دو پوسته در کشورمرکز ارائه دهنده نمای دو پوسته در کشور زیاد نیستند و فقط تحت نظر چند شرکت می باشد. این نوع معماری به دلیل هزینه بالا زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد و بیشتر در آسمان خراش ها اجرا می گردد و مزایای زیادی دارد از جمله عایق حرارتی و صدا محسوب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

طراحی نمای تلفیقی ساختمان

نمای تلفیقی ساختمان نمای تلفیقی ساختمان اولین چیزی که در طراحی تلفیقی مهم است سلسقه …

دیدگاهتان را بنویسید