banner.png
خانه / کرتین وال / بهترین مجری کرتین وال در تهران و نحوه اجرا

بهترین مجری کرتین وال در تهران و نحوه اجرا

مجری کرتین وال در داخل کشور نمایندگی های متعددی هستند که در سطوح این طرح ها در سطح کشور فعالیت می کنند سیستم پرده ای پرده پوششی بیرونی از یک ساختمان است که در آن دیوارهای بیرونی غیر ساختاری بوده و فقط برای نگه داشتن هوا و سرنشینان استفاده می شود. 

بهترین مجری کرتین وال در تهران و نحوه اجرا

منظور از نمای کرتین وال چیست؟

منظور از نمای کرتین وال چیست؟

کرتین وال در واقع باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز در ساختمان ها نیز می شود که علاقمندان در صورت مایل بودن با به کارگیری این سازه ها به راحتی می توانند به این مورد دست پیدا کنند در کشور های اروپایی به کمک کرتین وال ها چشم اندازها منحصر به فردی طراحی کرداند. 

در واقع کرتین وال به گونه ای طراحی شده است که بر روی خود ساختمان به کار رفته هیچ وزنی را وارد نمی کند و خود سازه از وزن خود به گونه ای استفاده کرده و خود ار در فضای مورد نظر نگهداری می کند. این سازه ها در برابر نور خورشید نیز بازتاب خاصی از خود را نشان می دهند که در این مورد می توان از این دارای به عنوان منبع تامین کننده انرژی مورد نظر ساختمان استفاده کرد. 

به کمک کرتین وال ها در داخل کشور به راحتی می توان ساختار جالبی را در نمای خارجی ساختمان خود ایجاد کرد میزان استفاده از این سازه ها در مراکز سازمانی و شرکتی نیز بیشتر از مکان های دیگر بوده است. 

از کرتین وال ها در سطح کشور برای نصب و راه اندازی سازه های زیر نیز به خوبی استفاده به عمل می آید این سازه ها شامل موارد زیر بوده است:

  • روکش سنگی
  • پانل های فلزی
  • لوور و پنجره های قابل استفاده می باشند. 

با استفاده کردن از کرتین وال در سطح کشور به راحتی می توان نماهای منحصر به فردی را خلق کرد استفاده کردن این سازه ها بهتر است که توسط افراد با تجربه صورت گیرد چون هر فردی توانایی نصب کردن و راه اندازی این سازه ها را در ساختمان ها نمی تواند داشته باشد. 

آخرین قیمت اجرای نمای کرتین وال در کشور

آخرین قیمت اجرای نمای کرتین وال در کشورآخرین قیمت اجرای نمای کرتین وال در سطح کشور در سامانه های مشاوره دهنده به راحتی قابل دستیابی بوده است که علاقمندان در صورت مایل بودن به راحتی می توانند این اطلاعات را به دست اورند.

اجزای نمای کرتین وال در سطح کشور با روش های مهندسی شده خود صورت می گیرد. و طرح های منحصر به فردی را به وجود می آورند. روش اجرای نمای کرتین وال با روش های متعددی در سطوح مورد نظر پیاده سازی می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

اجرای نما کرتین وال ساختمان

اجرای نما کرتین وال ساختمان به بهترین شکل از طریق این فروشگاه صورت می گیرد که بهترین و با کیفیت ترین نمونه را در طرح و مدل های زیبا با رعایت استاندارد ها نصب می

دیدگاهتان را بنویسید