banner.png
خانه / کرتین وال / ارائه کننده انواع اجرای نما کرتین وال

ارائه کننده انواع اجرای نما کرتین وال

افرادی که قصد دارند در فضای بیرونی ساختمان های خود از انواع نما کرتین وال استفاده کنند به سراغ شرکت‌ های ارائه کننده انواع اجرای نمای کرتین وال می روند، شرکت هایی که سابقه بیشتری در اجرایی این نماها داشته باشند قابل اعتماد تر خواهند بود، ارائه کننده نما کرتین باید این نماها را به بهترین نحو اجرا کند و در اجرای آنها اصول و نکات ایمنی را نیز رعایت نماید تا مشتریان بیشتری را داشته باشد.
ارائه کننده انواع اجرای نما کرتین وال

نما کرتین وال چیست؟

نما کرتین وال چیست؟ امروزه برای افرادی که اقدام به طراحی و ساخت ساختمان می‌ نمایند نمای ظاهری و بیرونی ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد، هرچه این نماز زیباتر باشد شکوه ساختمان افزایش پیدا می‌ کند، جهت زیباسازی نمای بیرونی ساختمان از انواع تجهیزات و مصالح گوناگون استفاده می گردد که هر کدام از آنها دارای معایب و مزایایی هستند.

یکی از نماهای جدید و به روز مورد استفاده در نمای ظاهری نما کرتین وال است، این نما ظاهر شیشه ای دارد و توسط تجهیزات خاصی حمل می‌ گردد بنابراین فشار زیادی را به خود ساختمان وارد نمی‌آورد، این نما وزن کمی دارد و به خوبی در برابر انواع فشارهای ناشی از باد و طوفان و زلزله مقاومت می‌ نماید.

نمای کرتین وال علاوه بر دارا بودن مقاومت بالا حفاظت خوبی در برابر ورود انواع صدا یا آلودگی صوتی، سرما و گرما نقش عایق را عمل می نمایند و باعث ایجاد محیطی امن در فضای داخلی ساختمان می‌ شود به همین دلیل استفاده از آنها بسیار رایج است.

نمای کرتین وال به روش‌ های مخصوصی در ساختمان ها نصب می گردد، نصب این نماها نسبت به سایر نماهای دیگر بسیار آسان و راحت‌ تر است و وقت کمتری می برد، اگر نصب این نماها به بهترین نحو انجام گردد عمر نما طولانی تر خواهد شد و کمتر دچار آسیب و صدمه می گردد.

قیمت نما کرتین وال

قیمت نما کرتین وال قیمت نما کرتین وال بستگی به کیفیت این نما، شرکت سازنده آن، سایز و اندازه و حجم کار دارد، هرچه ساختمان بزرگتر باشد باید نما کرتین وال بیشتری در آن استفاده گردد این امر افزایش هزینه اجرای این نما می گردد، اگر این محصولات توسط تولید کنندگان معروف تری تولید شده باشند قیمت بیشتری دارند زیرا این نماها کیفیت بالاتری را دارا می باشند و استاندارد هستند.

جهت کسب اطلاع از قیمت نما کرتین وال و نحوه اجرای آن و دریافت نمودن مشاوره تخصصی در زمینه استفاده از این نماها با مجموعه ما تماس بگیرید، ما به بهترین نحو مشتریان گرامی خود را در خصوص این محصولات راهنمایی نموده و بهترین و باکیفیت ترین کرتین وال های خود به آنها عرضه می نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

اجرای نما کرتین وال ساختمان

اجرای نما کرتین وال ساختمان به بهترین شکل از طریق این فروشگاه صورت می گیرد که بهترین و با کیفیت ترین نمونه را در طرح و مدل های زیبا با رعایت استاندارد ها نصب می

دیدگاهتان را بنویسید