banner.png
خانه / فریم لس / اجرای نما فریم لس با کیفیت مناسب

اجرای نما فریم لس با کیفیت مناسب

نما فریم لس یکی از جذاب ترین دکور های بر مبنای شیشه است. امروزه فناوری شیشه برای ارائه راهکارهای خاص و موثر برای هر پروژه معماری تکامل یافته است. گزینه های زیادی در دسترس است که لازم است خصوصیات محصولات مختلف و همچنین شرایط خاصی که روی پنجره ها و درهای شیشه ای که در حال طراحی هستیم تأثیر بگذارد. اجرای نما فریم لس با کیفیت مناسب توسط ما انجام می شود.

اجرای نما فریم لس با کیفیت مناسب

آشنایی کامل با نما فریم لس

آشنایی کامل با نما فریم لس ورق های شیشه نما فریم لس به طور معمول در اندازه استاندارد ۲٫۵ ۳٫ ۳٫۶ متر فروخته می شوند. از این معیار، شیشه برش داده می شود تا عناصر مورد نیاز هر پروژه تولید شود. این شیشه می تواند بی رنگ، ابتدایی ترین باشد، یا دارای ویژگی های خاصی باشد که رفتار حرارتی، دیداری، صوتی و بسیاری دیگر را بهبود می بخشد.

بلورهای بی نظیر دیالوم که عمدتا در طبقه همکف، راهروها یا لابی ها استفاده می شوند، به دلیل بزرگ بودن امکان راه حل های تمیز و تقریباً نامحسوس را برای شما فراهم می کنند. برای دستیابی به این ظرافت، لازم است پروفیل هایی انتخاب شود که از نظر مکانیکی در برابر وزن شیشه مقاومت کنند و به نوبه خود، خیلی تهاجمی نباشند.

با توجه به هزینه کمتری که دارد، بیشترین ماده مورد استفاده برای تولید پروفیل آلومینیوم است. با این حال، برای پروژه هایی با شیشه ای با ارتفاع بیش از ۶ متر، آلومینیوم باید با فولاد تقویت شود و باعث افزایش اندازه ساختار آن شود.

پروفیل های فولادی نما فریم لس سه برابر سخت تر از آلومینیوم، می توانند یک زیبایی کلاسیک را ترکیب کنند، اگر دوست دارید یا کاملاً مدرن هستند و در کنار مشخصات شیشه خوب کار می کنند. برای دستیابی به تعدیل های بزرگ لعاب، همانطور که در مورد پنجره های بزرگ وجود دارد، پروفیل های آلومینیوم باید تقویت شوند و نتیجه آن پیچیده تر و حجیم تر است.
فولاد شیشه های بزرگ را از طریق پروفیل های تمیز و ساده همراه می کند. علاوه بر این، قابلیت جوشکاری فولاد امکان جلوگیری از اتصالات مفصلی را فراهم می کند، مشکلاتی مانند کمانش را از بین می برد و طراحی اشکال پیچیده را با تلاش کمتر امکان پذیر می کند.

فروشگاه جدیدترین نما فریم لس

فروشگاه جدیدترین نما فریم لس مجموعه ما دارای فروشگاه نما فریم لس با جدید ترین مدل ها می باشد. برای خرید نما فریم لس با ما تماس بگیرید. اشعه خورشید انرژی گرما و انرژی نور را تحویل می دهد. در مناطقی که بیش از حد آفتاب دارند، ما می خواهیم از گرم شدن فضای داخلی جلوگیری کنیم. نما فریم لس اجازه می دهد انرژی نور عبور کند اما از عبور گرما جلوگیری می شود. در مناطق سردسیر، هدف اصلی حفظ گرما در داخل است. جریان انرژی گرما از منطقه گرم به منطقه سردتر منتقل می شود و اگر پنجره ای داشته باشیم گرما از آن عبور می کند. چقدر گرما از دست می دهیم؟ بستگی به این دارد که راه حل پنجره ما چقدر خوب باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166941503
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

طراحی نمای تلفیقی ساختمان

نمای تلفیقی ساختمان نمای تلفیقی ساختمان اولین چیزی که در طراحی تلفیقی مهم است سلسقه …

دیدگاهتان را بنویسید